previous arrow
next arrow
Slider

O nas

Salon w Warszawie przy ulicy Fort Wola 22 na powierzchni ok. 500m2 prezentuje szeroki wybór płytek ceramicznych i wyposażenie łazienek, wykonujemy również projekty i wizualizacje wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami.

Śledząc trendy i potrzeby naszych Klientów stale aktualizujemy i poszerzamy nasz asortyment o najnowsze i najciekawsze produkty pojawiające się na rynku. Naszą ofertę doceniło już szerokie grono współpracujących z nami projektantów i architektów wnętrz. Współpracujemy już z wieloma firmami budowlano-montażowymi w zakresie dostaw materiałów wykończeniowych z naszej szerokiej oferty. Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm deweloperskich, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych w materiały wykończeniowe, potrzebne do realizacji ich inwestycji.

Firma Romax od 2000 roku zajmuje wiodącą pozycję na warszawskim i mazowieckim rynku wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi. Naszymi największymi atutami są: fachowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz produkty najwyższej, jakości i światowym wzornictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

0 +
Płytek ceramicznych
0 +
Kabin prysznicowych
0 +
Wanien
+
Akcesoriów łazienkowych

Zapraszamy do skorzystania z usług wizualizacji wnętrz wykonywanych w naszym salonie

Co mówią o nas klienci

Magdalena G

"Kupiliśmy płytki tubądzin solei betonopodobne, błyszczące, łazienka wyszła ślicznie!! Wizualizacja okazała się bardzo pomocna w wyborze układu płytek ta usługa zajmuje trochę czasu ale naprawdę warto. Dodatkowo duży plus salon czynny do 20. Transport gratis, co prawda bez wnoszenia ale nasz glazurnik dał radę. Polecam!! Jestem bardzo zadowolona!!!"

Weronika S

"Bardzo dobry salon, świetna obsługa!"

Dorota B

"Polecam Romax z pełną odpowiedzialnością! Wybór pełny płytek krajowych i zagranicznych, ale nie przesadzony. Obsługa służy radą i pomocą. Jak mogą to pomogą zorganizować coś na szybciej 😃"