Meble łazienkowe

W naszym salonie łazienek wyposażysz swoje wnętrze kompleksowo. Dodatkowo nasi projektanci i doradcy pomogą Ci w podjęciu decyzji. Meble łazienkowe podkreślają aranżacje i dodają jej indywidualnego charakteru. Głównym zadaniem mebli łazienkowych jest porządkowanie przestrzeni. Dzięki nim zyskujemy przytulny i uporządkowany charakter łazienki. Meble łazienkowe muszą wyróżniać się trwałością i funkcjonalnością, ponieważ jest to wybór na wiele lat.

salon łazienek Warszawa
płytki ceramiczne Warszawa
salon łazienek Warszawa

Meble łazienkowe do małej łazienki

Urządzenie małej łazienki jest nie lada wyzwaniem, jednak stosując kilka trików – optycznie powiększysz wnętrze. Meble łazienkowe do małej łazienki powinny być wiszące, ponieważ uzyskanie przestrzeni pomiędzy nimi a podłogą doda całej aranżacji lekkości. Dodatkowo wiszące meble łazienkowe łatwiej utrzymuje się w czystości. Umywalka nablatowa lub szafka łazienkowa z umywalką idealnie się tutaj sprawdzą.  Pod spodem zyskasz sporo miejsca do przechowywania. Ponadto optycznie powiększysz wnętrze stosując lustrzane fronty, zaś naprzeciw szafek umieszczając lustro nadasz całości głębi. Aranżacja łazienki w jasnych kolorach stanie się optycznie większa. Do białych łazienek często polecane są drewniane meble łazienkowe, które ocieplają wystrój wnętrza. Pamiętajcie, by wybierać meble łazienkowe z drewna odpornego na wilgoć.

W naszym salonie znajdziesz meble łazienkowe najwyższej jakości. Wiemy jak ważna jest odporność mebli na zmiany temperatur i nadmiar wilgoci. Meble łazienkowe jak żadne inne są narażone na skrajne zmiany otoczenia, dlatego też nie powinno się oszczędzać. Jak w każdym przypadku za ceną idzie jakość. Meble łazienkowe stanowią bardzo istotny element aranżacji, więc nagła ich wymiana po dwóch latach – sprawi Ci wiele kłopotu. Nie tylko pod kątem ponownego dobrania wzornictwa, ale również wymiaru i skompletowania niezbędnych elementów wyposażenia łazienki. Kupując meble łazienkowe warto zwrócić uwagę na obrzeża i ich wykończenie. Szafki wysokiej jakości producenci zabezpieczają lakierem poliuretanowym, a ich tyły montują tak, żeby nie dotykały ściany, przy której będą ustawione. Wtedy skraplająca się na niej para nie powoduje powstawania pleśni na „plecach” mebli.

meble łazienkowe Warszawa
salon łazienek Warszawa
meble łazienkowe Warszawa