Umywalka łazienkowa | Zlew do łazienki

Umywalka to podstawowe wyposażenie każdej łazienki czy też toalety. Starannie dobrana stanowi nie tylko funkcjonalny ale i atrakcyjny wizualnie element wyposażenia łazienki. Każdego dnia jest przez nas wielokrotnie wykorzystywana, dlatego też powinna być trwała i dopasowana do naszych preferencji designerskich. W naszym salonie łazienek znajdziesz wyjątkowe wzory. Klasyczna umywalka, umywalka nablatowe, umywalka z szafką łazienkową a może kolorowy zlew do łazienki? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasi doświadczeni doradcy oraz projektanci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania do Waszych wnętrz.

bateria umywalkowa Warszawa

Umywalka stojąca | Umywalka wisząca

Umywalki do łazienki dzielą się na wiele rodzajów. Pierwszym z nich jest stojąca umywalka, która dostępna jest najdłużej na rynku. Niegdyś na jednej nodze kojarzona była z łazienkami PRL-u. Obecnie geometryczne i nowoczesne kształty zachwycają wzornictwem. Sprawiając, iż co raz chętniej wracamy do stojącej umywalki. Drugim rodzajem jest umywalka wisząca. Umywalka wisząca montowana jest na ścianie za pomocą specjalnych śrub. Dzięki nim jest stabilnie przytwierdzona. Ze względu na swój niewielki rozmiar swoje zastosowanie zwykle znajdują w toaletach lub łazienkach o niewielkim metrażu. Pod umywalką wiszącą możesz umieścić dowolną konsolę lub szafkę, zyskując dodatkowe miejsce do przechowywania.

umywalka nablatowa Warszawa
umywalka łazienkowa Warszawa

Umywalka z szafką | Umywalka meblowa

Umywalka z szafką to jeden z najpopularniejszych wyborów. Umywalka jest tutaj idealnie dopasowana do szafki łazienkowej – stanowiąc nierozłączny zestaw. W naszym salonie znajdziesz bogaty wybór umywalek z szafką. Rozmaita kolorystyka i kształt zarówno umywalki do łazienki jak i szafki łazienkowej sprawia iż prezentowane w naszym salonie zestawy z pewnością wpiszą się w wystrój każdej łazienki.

szafka z umywalką Warszawa

Umywalka nablatowe | Umywalka podblatowe

szafka z umywalką Warszawa

Umywalki nablatowe zachwycają pięknymi wzorami i niespotykanymi barwami. Z pewnością to właśnie umywalki nablatowe stanowią największe bogactwo wzorów i kolorów. Umywalki blatowe mocuje się w blacie, podblatowe zaś w całości znajdują swoje miejsce pod nim. Te modele mają niebywałą zaletę. Zazwyczaj pod umywalkami znajduje się łazienkowa szafka, w której ukryta jest armatura. Pamiętajmy iż miejsca do przechowywania nigdy dość. Dlatego też wykorzystaj każdą możliwość zagospodarowania przestrzeni pod umywalką.