Nasze salony

Salony w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 185 na powierzchni ok. 500m2 prezentują szeroki wybór płytek ceramicznych i wyposażenie łazienek, podłóg i drzwi. Znajdziesz u nas bogaty wybór umywalek, kabin prysznicowych, wanien, mebli łazienkowych oraz armatury. Odwiedzając nasz salon łazienek zyskujesz projekty i wizualizacje wnętrz. Dzięki kompleksowej obsłudze będziesz pewny swoich wyborów. Współpracujemy z architektami i projektantami.

W naszym salonie łazienek wiemy jak ważne są trendy i jak szybko ulegają zmianie. Dlatego też aby zapewnić Ci największy wybór i aktualną ofertę, współpracujemy z najlepszymi producentami w Europie. Potwierdzeniem naszych słów są wieloletnie współprace nawiązane z projektantami, architektami i deweloperami – którzy wiedzą, że u nas znajdą to co modne i dobre.

Firma Romax od 2000 roku zajmuje wiodącą pozycję na warszawskim i mazowieckim rynku wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi. Naszymi największymi atutami są: fachowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz produkty najwyższej, jakości i światowym wzornictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

Podłogi i drzwi

Drzwi zewnętrzne dostępne w naszym salonie wykonane są ze stali, drewna, PCW oraz aluminium. Szeroka oferta i zaspokojenie potrzeb każdego klienta zarówno pod kątem, jakości jak i ceny to dla Romax priorytet. Najpopularniejszym wyborem drzwi zewnętrznych w naszej firmie są drzwi wejściowe stalowe – cechują się one solidnością, trwałością oraz niską ceną. Mają ramę z drewna lub stali pokrytą arkuszami blachy. Mogą być wykończone okleinami drewnopodobnymi lub polakierowane farbami. Dla domów lub mieszkań wymagających większej estetyki polecamy drzwi wejściowe pokryte drewnem lub sklejką. Najefektywniej i najlepiej prezentują się drzwi wejściowe z PCV i drzwi zewnętrzne drewniane. Posiadają one idealne połączenie ceny, jakości i współczynnika przenikania ciepła.

Sprawdź naszego bloga i zaczerpnij inspiraci​

Sprawdź najnowszy Magazyn Dobrych Cen

W naszym salonie łazienkowym w Warszawie, możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu. Doradzimy przy wyborze rodzaju płytek, a także pomożemy skompletować niezbędne wyposażenie. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany sprzęt będzie pasował do Twojej łazienki, zabierz ze sobą projekt mieszkania. Wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązania, zgodne rozmieszczeniem instalacji w Twojej łazience. Większość oferowanego przez nas towaru jest dostępna od ręki. Niemniej jednak, niektóre produkty są dostępne tylko na zamówienie. Warto zapytać o dostępność obsługę, jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie i nie chcesz czekać na dostawę. Dostawy staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe.