You are currently viewing Nowa linia płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska

Nowa linia płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska

Różnorodność śmiałych, twórczych projektów zarówno w świecie mody, jak i designu jest ogromna.
Ceramika Paradyż postanowiła nawiązać współpracę z znaną projektantką Gosią Baczyńską by wspólnie inspirować elegancją i wyjątkowością. Swoją twórczością zasłynęła na całym świecie za sprawą tworzenia kreacji, które zostały wielokrotnie nagradzane dla Księżnej Kate Middleton, Olgi Tokarczuk czy Halle Berry, przy współpracy z firmą Paradyż tworzy nową kolekcję płytek ceramicznych uznawanej marki Paradyż My Way.

Jej nietuzinkowe oraz artystyczne spojrzenie na modę przyczyniło się do tego, że kolekcje oznaczone nazwiskiem Gosia Baczyńska bezustannie są odbierane jako ikony piękna i stylu. Kreując dla niezależnych kobiet, projekty oddają osobowość, rzeczywistość i wyjątkowość. Nadchodząca linia płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska tworzona jest z myślą o takich osobach, a każdy etap projektowania jest uważnie nadzorowany przez projektantkę na każdym poziomie ich powstawania.

Tubądzin bardzo uważnie słucha potrzeb swoich klientów, zdając sobie sprawę, że płytka ceramiczna nie może być w zgodzie wyłącznie z sezonowymi modami, musi także odpowiadać zmieniającym się potrzebom użytkownika.  Zmęczeni minionym rokiem, pełnym niespodzianek i restrykcji, w tym roku wypatrujemy przede wszystkim komfortu. Blisko przyjaciół i rodziny, w niebanalnych wnętrzach. Czy to w surowych, industrialnych przestrzeniach, dających wolność wyboru dodatków i łączenia kolekcji, czy też w otoczeniu kojących kolorów lub luksusie inspirowanym najdroższymi kamieniami szlachetnymi. Na te wszystkie potrzeby odpowiadają nowe kolekcje Ceramiki Tubądzin. 

Przed nami sześć premierowych kolekcji marki MONOLITH, która na stałe zagościła nie tylko w łazienkach, salonach i korytarzach klientów indywidualnych, ale też jako okładzina – na elewacjach, wyspach kuchennych, czy meblach. Grupa Tubądzin jako pierwszy polski producent wprowadziła na rynek wielkoformatowe płytki, które poprzez swoje imponujące rozmiary, minimalizują ilość fug, dzięki temu eksponują piękne wzornictwo, czy odzwierciedlają piękno natury. 

Trzy wielkoformatowe kolekcje (Art Cement, Tin, Patina Plate), które Tubądzin wdraża w 2021 r. to ukłon w stronę industrialnych inspiracji, surowych loftów, rdzy, ale też materiałów nadgryzionych zębem czasu. Z kolei wielkoformatowa kolekcja Harmonic – to elegancka, ponadczasowa płytka inspirowana delikatnym kamieniem, z przeplatającą się kolorystyką beżu, szarości, aż po jasny, niemalże transparentny w odbiorze kolor. 

Ambra Bianca i White Opal to wielkoformatowe propozycje inspirowane szlachetnymi kruszcami – białym bursztynem i opalem. Te luksusowe kamienie noszą w sobie także wspomnienie luksusowych wakacji, odpoczynku na tajemniczej plaży oraz dają zastrzyk optymistycznej energii. Ceramika Tubądzin pokaże te inspiracje w pełnym elegancji wydaniu kamieni naturalnych, w ich wysublimowanej formie.

Przed nami także cztery nowości w formacie 30×75 cm (kolekcje My Tones, Mild Garden, Goldgreen i Brass) oraz nowa kolekcja w formacie 33×90 cm (kolekcja Macchia) Wszyscy, którzy tęsknili za kolorami i odważnymi rozwiązaniami wzorniczym nie powinni być zawiedzeni. Anna Skonka-Wojtysiak, Kierownik Działu Wzornictwa Grupy Tubądzin dodaje: – Naszej kreacji od zawsze przyświeca idea „pięknie się różnić”. Myśląc o nowych propozycjach kolekcji, tworzonych zawsze z myślą o naszych klientach, -staramy się oddać w ich ręce pełen wachlarz możliwości wzorniczych i dekoracyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Przepiękne, pastelowe kwiaty – zaczerpnięte z przydomowego zielnika, a obok nich wysublimowany granat i elegancka, szmaragdowa zieleń w otoczeniu platynowych, lekko połyskujących dekoracji; zdecydowana, charakterna miedź cegiełek pośród industrialnej, patynowanej zieleni połączonej z cementowym cotto; a na koniec lekko posrebrzana płytka inspirowana metalem, zaprezentowana w bardziej eleganckiej i czystej formie, poprzez użycie różnorodnych faktur – od błysku płytki podstawowej po zdefiniowany akcent metalicznej barwy zatopionej w szkle oraz strukturalnych dekoracjach -to tylko krótka opowieść o tym, co pragniemy oddać w ręce naszych odbiorców.

Kolekcje Dots i Modern Basalt w tym właśnie formacie 30 x 75 cm były hitami sezonu jesień-zima Ceramiki Tubądzin.

Warto też już też teraz zapowedzieć kolekcje wyczekiwane przez wszystkich miłośników talentu Macieja Zienia: Boho, Timeless, Funky i Sophisticated to odpowiedź na cztery wiodące trendy, w formacie 33 x 90 cm już wkrótce cieszyć będą oczy i wnętrza wszystkich, którzy cenią sobie rozpoznawalny styl projektanta. 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty  i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu  o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość  o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje  w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Dodaj komentarz