You are currently viewing Radaway – kabina prysznicowa

Radaway – kabina prysznicowa

Pośród mnogości urządzeń sanitarnych warto wyróżnić kabiny prysznicowe. Są one doskonałym wyjściem szczególnie w stosunkowo małych łazienkach. Dodatkowo, należałoby zauważyć, iż cieszą się one jeszcze większą popularnością. Poza praktycznym elementem, tworzą ciekawą całość, jaka może być elementem ozdobnym. Decydując się na kabinę prysznicową firmy Radaway z pewnością można złamać monotematyczność. Obecnie w propozycji tej spółki, możemy odnaleźć zarówno kabiny półokrągłe, kwadratowe, jak również prostokątne. Owe pierwsze to prawdziwa klasyka

Radaway kabiny prysznicowe – jej rodzaje

Radaway kabina prysznicowa, przeważnie ma 200 cm wielkości, natomiast niższe kabiny 180 cm. Drzwi do kupowanej kabiny wbrew pozorom odgrywają ważną rolę. W niewielkiej łazience doskonale sprawdzają się drzwi przesuwne (poruszają się na rolkach czy suwakach), bowiem nie zajmują żadnego dodatkowego miejsca. Odmiennie jest w wypadku drzwi skrzydłowych, jakie są lepszą ofertą dla większych łazienek. Radaway kabina prysznicowa, jaka wychodzi z serii Premium Plus, ma klasyczną formę oraz efektywne rozwiązania technologiczne.

Dodatkowo Radaway kabina prysznicowa, może być poddawana pełnej personalizacji. Dzięki temu modele tego rodzaju zaspokajają potrzeby ich użytkowników. Ewentualne przeróbki obejmują nie tyle sam wygląd rozwiązania, ile oddziałują na praktyczność artykułu. Możemy dobrać na przykład sposób otwierania kabiny. Prysznic na wymiar może być zaopatrzony w drzwi przesuwne, co pozwala wygospodarować miejsce, czy drzwi skrzydłowe czy wahadłowe.

Radaway – nowoczesność w każdym calu

Zawsze marzyliście o ładnej oraz gustownej kabinie prysznicowej, jednak konstrukcje z brodzikiem nie do końca spełniały Wasze wymagania? Kabina prysznicowa walk-in od niekwestionowanego lidera branży – spółki Radaway – to estetyczne rozwiązanie, na jakie można się zdecydować zarówno podczas urządzania łazienek, w jakich powierzchnia jest mała, jak również w wielkich, przestronnych miejscach. Odstąpienie od tradycyjnych brodzików oraz postawienie na kabiny prysznicowe walk-in to dobra decyzja – nie jedynie, gdy chodzi o większy komfort normalnego użytkowania, jednak także atuty estetyczne.

Radaway kabina prysznicowa przyścienna

Gdy metraż łazienki w żaden sposób nas nie ogranicza – możemy wybierać spośród kabin każdego rodzaju. Jedną spośród możliwości jest Radaway kabina prysznicowa przyścienna. Może mieć ona kształt prostokątny, kwadratowy czy półokrągły. We zależności od decyzji możesz wybrać do niej brodzik typowy czy brodzik podpłytkowy.

Dodaj komentarz