You are currently viewing Płytki PERONDA

Płytki PERONDA

Płytki Peronda to doskonałej jakości elementy wykończeniowe, które nadają się do wykorzystania zarówno jako płytki ścienne, jak i podłogowe. Dostępne są kolekcje przeznaczone do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów hiszpańskiej marki jest nietypowe wzornictwo. Pojawia się wśród nich mnóstwo tradycyjnych wzorów inspirowanych modą sprzed lat. Piękne, mozaikowe motywy wspaniale komponują się z klasycznym wystrojem wnętrz. Nie brakuje też bardziej nowoczesnych modeli, pasujących do dowolnie urządzonych pomieszczeń. Różne warianty kolorystyczne pozwalają dopasować płytki Peronda do pomieszczeń utrzymanych w różnych odcieniach i pełniących rozmaite funkcje. Mogą zostać wykorzystane w kuchni, łazience, przedpokoju, ale też oryginalnie urządzonym pokoju dziennym.

Płytki Peronda – funkcjonalna różnorodność

Poszczególne płytki Peronda różnią się od siebie nie tylko wzorem i kolorem, ale też kształtem. Dzięki temu są łatwiejsze w dopasowaniu i komfortowe w późniejszej eksploatacji. Wśród licznych kolekcji można znaleźć

kwadratowe, prostokątne, sześciokątne. Niektóre z nich mają formę strukturalną, uwypukloną, która czyni je doskonałym uzupełnieniem wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym. Taka konstrukcja płytek daje wrażenie trójwymiarowości i pozwala optycznie powiększać wnętrze. Na uwagę zasługują też kolekcje o nieprzeciętnym deseniu, jak te stylizowane na drewno, na stare, podniszczone kafelki lub płytki imitujące postarzany kamień. Tak sentymentalny charakter rewelacyjnie odnajduje się we wnętrzach klasycznych lub rustykalnych.

Peronda – jakość i trwałość

Peronda to jeden z najstarszych i najsłynniejszych producentów płytek ceramicznych w Europie. Marka powstała w XIX w. w Hiszpanii i od tamtej pory regularnie wypuszcza na rynek kolekcje budzące niesłabnące zainteresowanie wśród klientów. Wysoka odporność na ścieranie pozwala długo cieszyć się eleganckim wykończeniem wnętrz nawet przy intensywnej eksploatacji i częstym czyszczeniu. Kolekcje płytek Peronda stworzone z myślą o zastosowaniu na tarasie, ganku lub balkonie są natomiast mrozoodporne i antypoślizgowe. Decyduje to nie tylko o ich trwałości, ale też o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Dodaj komentarz