You are currently viewing Szary przedpokój z płytkami Tubądzin

Szary przedpokój z płytkami Tubądzin

Szary przedpokój z płytkami Tubądzin to eleganckie i nowoczesne wnętrza. Brudne buty, mokre parasole, rower, mnóstwo siatek i kartonów. To właśnie z takimi zagrożeniami muszą się codziennie mierzyć płytki podłogowe w przedpokoju. Ponadto jest to jedno z pierwszych miejsc, jakie widzisz wchodząc do domu. Biorąc pod uwagę warunki i potrzeby związane z tym pomieszczeniem szary przedpokój może być jednym z najbardziej praktycznych i uniwersalnych rozwiązań.

Szary przedpokój z płytkami Tubądzin

Szarość jest niezwykle uniwersalna, dlatego też pasuje praktycznie do każdego stylu wnętrza. Jest to jeden z wiodących kolorów w naszych wnętrzach i idealnie komponuje się z szeroką paletą kolorystyczną. Bez względu na fakt czy stawiasz na tradycyjne drewno, styl glamour, boho czy marynistyczny – szarość wpisze się w każdy z nich. Szary przedpokój z płytkami Tubądzin prezentuje się elegancko i wyróżnia się funkcjonalnością. Szarość w przedpokoju to bardzo praktyczny kolor, ponieważ nie eksponuje zanieczyszczeń i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dodatkowo symbolizuje równowagę, spokój i stanowi neutralne tło eksponujące pozostałe elementy wystroju.

Szary przedpokój w odmiennych odsłonach

Szarość jest uniwersalna aranżacyjnie. W zależności od zastosowanych elementów dodatkowych oraz dominanty uzyskamy odmienny charakter aranżacyjny. Jeśli lubisz miasto i postindustrialny klimat, to płytki ceramiczne inspirowane betonem są dla Ciebie! Mają niejednolitą fakturę, dzięki czemu wnętrze zyskuje ciekawe wykończenie. Szare płytki ceramiczne to świetne rozwiązania dla ścian i podłóg, ponieważ stanowią dekorację same w sobie. Szarość to przyjaciel minimalizmu. Minimalizm zaś powinien być zastosowany szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, ponieważ dodaje on optycznej przestrzeni. Jeżeli szukasz szarych płytek do przedpokoju poznaj kolekcję Tubądzin. Epoxy MONOLITH zasługuje na szczególne uznanie. Ich powierzchnia nie jest zupełnie jednolita, a dzięki wielkiemu formatowi unikniesz nadmiaru fug, które trudno utrzymać w czystości w takim pomieszczeniu jak przedpokój.

Szary przedpokój z płytkami Tubądzin Epoxy MONOLITH
Tubądzin Epoxy MONOLITH

Szarość trwała jak kamień

Zwolennicy naturalnych wnętrz urządzonych w stylu eko z pewnością zainteresują się kolekcją płytek gresowych Scoglio Grigia autorstwa Macieja Zienia. Płytki imitują naturalny kamień, dodając wnętrzu nutę nowoczesności. Chłodna i surowa stylistyka podkreśli wyjątkowe wnętrza oparte na minimalizmie.

Szary przedpokój z płytkami Tubądzin Terrazzo Maciej Zień
Tubądzin Terrazzo Maciej Zień

Klasyka kontrastu

Biało szary przedpokój bazujący na kontrastach to świetna alternatywa dla wnętrz urządzonych w stylu glamour. Prostym, eleganckim i ponadczasowym pomyłem na połączenie szarości i bieli są płytki ceramiczne inspirowane marmurem, np. z kolekcji Pietrasanta lub Speccio Carrara. Obie kolekcje inspirowane naturalnym kamieniem przywołują widok marmurowych wnętrz. Mimo oszczędności środków obserwujemy bogactwo aranżacji. Zestawienie bieli i czerni nadaje wnętrzu głębi i elegancji.

Dodaj komentarz