You are currently viewing Nowoczesne płytki do łazienki

Nowoczesne płytki do łazienki

Nowoczesne płytki do łazienki utrzymane w czerni i bieli – to wyjątkowa propozycja od Paradyż Ceramika. Połączenie bieli i czerni to ponadczasowa kombinacja, która nigdy nie wychodzi z mody. Czerń w łazience powala na uzyskanie eleganckiego, ale i elastycznego look-u, który będzie przybierał różne oblicza.

Nowoczesne płytki do łazienki

nowoczesne płytki do łazienki paradyż modern
Płytki do łazienki Paradyż Modern

Osobom najbardziej odważnym, niestroniącym od ekstrawagancji, rekomendujemy rozwiązanie total look. Monochromatyczne czarne wnętrze to propozycja bez kompromisów: czernią potraktowane mogą być zarówno ściany, jak i podłoga. Również armatura i elementy dekoracyjne najczęściej utrzymane są w odcieniach ciemnej szarości wpadającej w czerń. Aby uniknąć efektu nadmiaru i przytłoczenia zastosuj czerń i ciemną szarość w różnych odcieniach. Dodaj nowoczesne oświetlenie punktowe i duże lustra. Gra świateł, cieni i lustrzanych odbić doda ciemnej łazience tajemniczości oraz intrygującego charakteru.

Elegancja czerń i czysta biel

Pamiętaj, że monochromatyczna łazienka w stylu total look to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku dużych, przestronnych wnętrz. Małe łazienki warto aranżować na zasadzie kontrastów.

Nowoczesne płytki do łazienki Paradyż Synergy
Nowoczesne płytki do łazienki Paradyż Synergy

Czernią można potraktować na przykład tylko jedną ze ścian – kładąc na nią efektowną czarną mozaikę, nowoczesne płytki heksagonalne lub elegancki czarny marmur. Dla równowagi reszta łazienki powinna być w jasnym stonowanym odcieniu bieli lub szarości. Równie bezpiecznym rozwiązaniem jest wprowadzenie do jasnej łazienki czarnych dodatków. Czarne detale, takie jak ramy luster, ramy oświetleniowe czy uchwyty meblowe – zaprezentują się niezwykle stylowo i dodadzą minimalistycznej łazience wyrazistego smaczku.

Nowoczesne mozaiki

Dobrym pomysłem na aranżację czerni w łazience jest czarno-biała mozaika na ścianie lub podłodze. Elegancka szachownica sprawdzi się zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, industrialnym, retro czy glamour. Niewielkie czarno-białe płytki warto połączyć z naturalnym drewnem i delikatnymi szarościami. Inna opcja to wykorzystanie czerni i bieli w elementach wykończeniowych, wyposażeniu lub dekoracjach.

Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj ofertę nowoczesnych płytek do łazienki od Paradyż.