You are currently viewing Płytki w stylu Glamour

Płytki w stylu Glamour

Płytki Paradyż w stylu glamour zachwycają pięknem i elegancją. Pełne przepychu, luksusu i błysku, łączą się z eklektyzmem i ciepłem domowych kontrastów. Jeżeli uwielbiasz styl glamour to kolekcja Paradyż z pewnością Cię zachwyci. Wyjątkowe wzory z dodatkiem złota otwierają magiczne aranżacje. Jakie płytki wybrać do wnętrz w stylu glamour?

Błyszczące płytki Paradyż w stylu glamour

„Piękno polega na właściwej proporcji i blasku” – nic trafniej nie opisuje glamour jak słynne słowa Tomasza z Akwinu. Obecnie glamour łączymy z minimalizmem, który choć oszczędny w środkach zachwyca. Złote płytki heksagonalne urozmaicą pustą ścianę – przemieniając ją w obraz. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie gładkich płytek ceramicznych z dekorami – występującymi, jako akcent. Złote płytki ceramiczne dobrze jest łączyć z czernią, bielą, szarością lub ciepłymi beżami. Amatorom żywych kolorów polecamy intensywną czerwień, zieleń lub granat. Płytki Paradyż Anello Beige Inserto A – zachwycają złotym detalem. Jeżeli szukasz płytek heksagonalnych zwróć uwagę na Shiny Lines Gold Heksagon Inserto A.

Płytki Paradyż w stylu glamour Palazzo Crema Brown
Paradyż Palazzo Crema Brown

Biel i czerń

Połączenie bieli i czerni, zachwyca elegancją od zawsze i zostanie z nami na zawsze. To zestawienie jest jak „mała czarna” – nigdy nie wychodzi z mody. Dodatkowo biel i czerń idealnie komponuje się ze złotem. Dlatego też często jest stosowana w stylu glamour. Jeśli we wnętrzu dominuje kolor biały, postawmy na czarne połyskujące dodatki – i odwrotnie. W łazience i kuchni dobrze sprawdzą się czarno-białe płytki ułożone w karo lub szachownicę. Ciekawą propozycją Paradyż jest uniwersalna mozaika Bianco Stella. Zestawienie bieli i czerni ujęte w oryginalnych kształtach, zachwyca minimalistów.

Złote dodatki czy płytki?

Piękne i oryginalne dodatki to coś, co wyróżnia aranżacje w stylu glamour. Styl ten kojarzy się z wytwornymi wnętrzami, zachwycającymi blaskiem. Dlatego też możesz osiągnąć cel na dwa sposoby. Stosując złote dodatki takie jak; wazony, patery i misy. Drugim sposobem będzie zastosowanie złotych płytek. Jeżeli zdecydujesz się na pierwsze rozwiązanie to koniecznym dla zachowania harmonii będzie zastosowanie stonowanego i eleganckiego tła. Płytki Paradyż Palazzo Crema lub Brown – idealnie się do tego nadadzą.

Urządzając wnętrze w stylu glamour baw się fakturą i kształtem. Koniecznie odwiedź nasz salon łazienek i poznaj pełną ofertę płytek Paradyż w stylu glamour.  

Dodaj komentarz