You are currently viewing Pokoloruj wnętrze płytkami ceramicznymi

Pokoloruj wnętrze płytkami ceramicznymi

Nudzi Cię Twoje wnętrze? Chcesz czegoś nowego i zaskakującego? Czujesz, że konieczna jest metamorfoza w Twoim domu? Pokoloruj swoje wnętrze płytkami ceramicznymi. Ciekawe formy, kolory, struktury i kształty płytek ceramicznych Paradyż. Zachwycają, fascynują i inspirują. Nic tak dobrze nie przełamuje nudy we wnętrzu jak zabawa kolorem. Nasycone odcienie sprawią, że monotonna przestrzeń nabierze zupełnie nowego charakteru i niecodziennego uroku – niezależnie od tego, czy myślisz o kuchni, salonie czy nawet sypialni. Poznaj 5 trików na urozmaicenie swojego domu.

Połączenia kontrastowych płytek ceramicznych

Wprowadzając kolory do naszych wnętrz należy mieć na uwadze ich umiejętne dobieranie w pary. Wyjątkowo prezentują się połączenia stonowanych barw z jednym dominującym i intensywnym. Sprawdzonymi połączeniami są; szarości z pomarańczem, beżu z granatem, bieli z zielenią. Nasycone kolory wyróżniają się na stonowanym tle, co nadaje wnętrzom wyrazu i odpowiedniego klimatu. Świetną propozycją płytek Paradyż jest; Pure City Bianco i gresu szklanego Space w kolorze grafitowym. Elegancja i stonowane tło to świetne miejsce do wprowadzenia koloru.

Płytki ceramiczne Paradyż Porcelano Bianco Bliue dekor
Paradyż Porcelano Bianco Blue dekor

Pokoloruj swoje wnętrze płytkami ceramicznymi

Urządzając wnętrze w stylu eko, szczególną uwagę zwracamy na detale. Pomieszczenia utrzymane w tym stylu powinny stać się oazą spokoju. Postaw na płytki ceramiczne w tajemniczym granacie lub głębokiej butelkowej zieleni. To modne kolory, które łagodzą stres, jednocześnie inspirują i wyzwalają kreatywność. Świetnie sprawdzą się w salonie, łazience i sypialni, ponieważ pomagają w odprężeniu i regeneracji sił. Ponadto płytki ceramiczne mogą posiadać dekory oparte o motywy kwiatowe. Całą kompozycję urozmaić donicami z żywymi kwiatami. Płytki ceramiczne Paradyż tego typu to; Porcelano Bianco oraz Porcelano Blue dekor.

Mocny akcent czy dominanta?

Wnętrza możemy urządzać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wprowadzenie koloru, jako akcentu. Tego typu dodatek urozmaica wnętrze jednak nadal nadaje mu spokojny i harmonijny charakter. Drugim podejściem jest zastosowanie mocnego koloru, jako dominanty. Ten sposób sprawdzi się w szczególności w salonie, gdzie odpoczynek często łączymy ze spotkaniami z rodzina i znajomymi. Jakie płytki ceramiczne zastosować? Najlepszym tłem dla koloru będą płytki drewnopodobne. Paradyż zwraca nasza uwagę na Craftland Brown, które zachwycają odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To wyjątkowy gres do wnętrz. Idealnie sprawdzi się w łazience, kuchni i przedpokoju.

Gres Paradyż Craftland Brown
Gres Paradyż Craftland Brown

Jednym ze sposobów na metamorfozę wnętrza jest wprowadzenie do niego koloru. Kolekcja płytek i gresu Paradyż zachwyca wyjątkowymi i niepowtarzalnymi wzorami. Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj całą ofertę płytek ceramicznych Paradyż.

Dodaj komentarz