Roca Insignia. Natura inspiruje najwybitniejszych artystów do stworzenia ponadczasowych arcydzieł sztuki. Czołowi malarze i rzeźbiarze od lat Inspirują się naturą – tak jak projektanci łazienek zgłębiając tą dziedzinę ludzkości w poszukiwaniu organicznych elementów. Łączą one piękno natury z funkcjonalnością i innowacyjnym podejściem do codziennej toalety.

bateria łazienkowa roca insignia
Bateria łazienkowa Roca Insignia inspirowana naturą

W efekcie ich pracy powstała bateria łazienkowa Insignia Roca, która jest wyrazem dążenia do doskonałości. Jej piękno wydajność i wygoda zachwycają najbardziej wymagających klientów. Bateria łazienkowa Insignia to najbardziej naturalna kolekcja marki Roca. Jak zapewnia producent to jednocześnie najbardziej wyrafinowana i funkcjonalna bateria łazienkowa dostępna na rynku.

Bateria łazienkowa Roca Insignia łączy się z naturą

Insignia Roca zachwyca naturalnym kształtem, który czerpie swoje korzenie z natury. Typowy boczny uchwyt otwierający zawór wody jest harmonijnie połączony z wylewką, a całość zwieńczona zaokrągleniem, które podkreśla wyrafinowaną elegancję.

Bateria łazienkowa – wydajność

Bateria łazienkowa Insignia marki Roca wyposażona w technologie Cold Start. Technologia ta została zastosowana w celu ograniczenia wykorzystania ciepłej wody do minimum. Po skręceniu baterii łazienkowej Insignia w prawo zostanie uruchomiona zimna woda. Dodatkowo bateria łazienkowa Insignia pozwala na oszczędność wody. Modele przeznaczone do umywalek i bidetów wyposażone są w perlator. Wypełnia on wodę drobinkami powietrza i ogranicza przepływ do 5 litrów na minutę. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zmniejszenie zużycia wody bez wpływu na wygodę użytkowania baterii łazienkowej. Dodatkowo zastosowanie perlatora w baterii łazienkowej Insignia zapobiega rozpryskiwaniu się wody.

bateria łazienkowa roca insignia
Baterie łazienkowe inspirowane naturą

Bateria łazienkowa Insignia to perfekcja wykonania

Bateria łazienkowa Insignia Roca została pokryta ekskluzywną powłoką evershine. Zapewnia ona długotrwały połysk odporny na upływ czasu oraz ułatwia czyszczenie baterii łazienkowej. Bateria łazienkowa Roca to 3 modele przeznaczone do; umywalek, wanny lub prysznica, abyś mógł dobrać baterie idealnie do swoich potrzeb.

Odwiedź salon łazienek Romax, w którym znajdziesz szeroką ofertę firmy Roca.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *