You are currently viewing Bezdotykowe rozwiązania dla Twojej łazienki

Bezdotykowe rozwiązania dla Twojej łazienki

Bezdotykowe baterie łazienkowe to nie jedyne rozwiązania, jakie proponuje firma Roca – wychodząc naprzeciw pandemii. Produkty rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia podbijają rynek łazienek. Dlaczego warto wyposażyć swoją łazienkę w bezdotykowe rozwiązania?

bateria łazienkowa bezdotykowa roca
Bezdotykowa bateria łazienkowa

Bezdotykowe rozwiązania do Roca

Rozwiązania bezdotykowe od Roca obejmują wszystkie produkty, które dotychczas były sterowane ręcznie. Dokładniej są to; baterie łazienkowe, przyciski spłukiwania wody, pisuary elektroniczne. Są to elementy naszej łazienki, które najczęściej używamy – a więc zawierają najwięcej bakterii. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje te rozwiązania w zakresie ochrony przed zakażeniem.

Bezdotykowe baterie elektroniczne

Szeroka oferta bezdotykowych baterii elektronicznych L20 – E, L70-E, Loft – E i wiele innych zapamiętują wcześniejsze ustawienia np. na wcześniej zmieszaną wodę zimną z ciepłą. Strumień wody zostaje otwarty poprzez wykrycie ruchu w detektorze. Nie musisz już dotykać baterii łazienkowej, aby umyć ręce. Zamknięcie strumienia następuje wraz z opuszczeniem strefy detektora. Bezdotykowe baterie elektroniczne nie tylko chronią przed zakażeniem, ale także oszczędzają wodę. Dodatkowo znacznie łatwiej utrzymać je w czystości. Jeżeli nie masz możliwości podłączenia baterii łazienkowej do prądu – firma Roca umożliwia również zasilanie za pomocą baterii.

Bezdotykowe przyciski spłukujące

Każda łazienka jest narażona na rozwój bakterii i wirusów ze względu na swoją funkcję. Bezdotykowy przycisk spłukujący EP-1, EP-2 i PL-3 pozwala aktywować spłukiwanie przez jeden prosty ruch bez dotykania płytki przycisku. Minimalizując ryzyko zakażenia. Przyciski spłukujące nie tylko dbają o higienę i czystość, ale także elegancko się prezentują. Wykonane ze szlachetnego białego lub czarnego szkła i stanowią wyjątkową ozdobę łazienki, szczególnie z kolorowym podświetleniem. Do wyboru Roca daje 4 barwy światła; zielony, pomarańczowy, fioletowy, niebieski. Aby spłukać wodę wystarczy zbliżyć rękę do czujnika lub ustawić automatyczne spłukiwanie, kiedy użytkownik zbliży się do detektora i po jego opuszczeniu oraz funkcję spłukiwania odświeżającego po 24h bezczynności przycisku.

Elektroniczny pisuar

Pisuary elektroniczne stanowią kolejny element wyposażenia łazienki rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia. Automatyczne spłukiwanie po każdym użyciu uruchamia się dzięki detektorom obecności. Elektroniczny pisuar dba o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników.

Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj bezdotykowe rozwiązania rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia.